![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13746473
*
nr 1374 6473
Oljemålning
Oidentifierad konstnär. Marin, monogramsignerad. Olja på pannå, 18x14 cm
Följerätt
Utrop:
500 kr
Såld:
800 kr
Sista tid för bud online:
måndag 25 januari 2021
kl 18:45:51
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
22/1 00:21:58
1
200 kr
23/1 15:54:40
2
350 kr
24/1 17:08:57
3
400 kr
25/1 17:24:02
4
450 kr
25/1 18:07:18
3
600 kr
25/1 18:29:17
5
600 kr
25/1 18:29:17
3
600 kr (Budbetjänt)
25/1 18:36:52
5
Vinnande bud
25/1 18:38:31
6
800 kr
25/1 18:38:31
5
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: fartyg fartygsporträtt marin marinmotiv marinmålning olja olja på pannå oljemålning oljemålningar
-
6301 Olja & collage
Laila Prytz (1907-1982), Sverige. "Den stora stjär..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 20:13
-
6268 Oljemålning
A Fraugde, Marin. Signerad. Olja på duk, 64x98 cm,..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 20:53
-
2113 Oljemålning
Agda Holst (1886-1976), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 18:04
-
5295 Oljemålning
Anders Altzar (1886-1939), Sverige. Landskapsmotiv..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 18:43
-
2142 Oljemålning
Anita Nilsson Billgren (f. 1942), Sverige. Signera..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 19:03
-
6308 Oljemålning
Anna -Katarina Hermansson. Signerad, daterad -1, k..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 18:19
*
Oljemålning
Läs om budbetjänten
nr 1374 6473
Oljemålning
Oidentifierad konstnär. Marin, monogramsignerad. Olja på pannå, 18x14 cm
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 500 kr |
Såld: | 800 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 25 januari 2021 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
22/1 00:21:58 | 1 | 200 kr |
23/1 15:54:40 | 2 | 350 kr |
24/1 17:08:57 | 3 | 400 kr |
25/1 17:24:02 | 4 | 450 kr |
25/1 18:07:18 | 3 | 600 kr |
25/1 18:29:17 | 5 | 600 kr |
25/1 18:29:17 | 3 | 600 kr (Budbetjänt) |
25/1 18:36:52 | 5 | Vinnande bud |
25/1 18:38:31 | 6 | 800 kr |
25/1 18:38:31 | 5 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: fartyg fartygsporträtt marin marinmotiv marinmålning olja olja på pannå oljemålning oljemålningar
-
6301 Olja & collage
Laila Prytz (1907-1982), Sverige. "Den stora stjär..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 20:13 -
6268 Oljemålning
A Fraugde, Marin. Signerad. Olja på duk, 64x98 cm,..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 20:53 -
2113 Oljemålning
Agda Holst (1886-1976), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 18:04
-
5295 Oljemålning
Anders Altzar (1886-1939), Sverige. Landskapsmotiv..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 18:43 -
2142 Oljemålning
Anita Nilsson Billgren (f. 1942), Sverige. Signera..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 19:03 -
6308 Oljemålning
Anna -Katarina Hermansson. Signerad, daterad -1, k..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 18:19